Meble na zamówienie Kraków i okolice

Jeżeli chcielibyście Państwo zamówić do swojego domu, mieszkania lub firmy meble na wymiar, a Kraków jest miastem, w którym mieszkacie i zależy Wam na najwyższej jakości – zapraszamy do kontaktu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, w wyniku którego zrealizowaliśmy mnóstwo atrakcyjnych aranżacji, zawsze pozostających w pełni dostosowanymi do indywidualnych preferencji i oczekiwań konkretnego Klienta.

Meble na zamówienie z najwyższej klasy komponentów

Szafy na wymiar, które Państwu oferujemy, powstają przy wykorzystaniu wyłącznie najwyższej klasy komponentów dostarczanych przez cenionych producentów. Pozwala to zapewnić ich niezwykle atrakcyjny wygląd, ale także najwyższe walory użytkowe. Konsultując z Państwem koncepcje, przygotujemy dla Was propozycję, którą zaprezentujemy w formie trójwymiarowej wizualizacji. Będziecie mogli przekazać swoje uwagi bądź zaakceptować projekt, byśmy zrealizowali go w Państwa wnętrzu.

Szafy, garderoby, meble pod zabudowę, witryny, szafki łazienkowe na wymiar

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa różnego rodzaju witryny, zabudowy ścian, garderoby, szafy przesuwne, szafy narożne, meblościanki do salonu, szafki łazienkowe, lady sklepowe lub biurowe, a nawet wyposażenie do piwniczek na wino – drewniane meble na wymiar tworzymy z najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu zachowują one piękno przez wiele lat. Pomożemy Państwu w wyposażeniu salonu, kuchni, łazienki, biura i wielu innych pomieszczeń. Jesteśmy profesjonalistami zaangażowanymi w swoją pracę, dla których największą satysfakcją jest zadowolenia Klienta. Nasza krakowska firma nie zawiedzie Państwa oczekiwań.

Realizacje mebli na wymiar